خانه مهاجرت ویزا اتریش

ویزا اتریش

4 ثانیه خوانده شده
0
0
166

ویزای توریستی اتریش

کشور اتریش، یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد و پایتخت آن شهر وین می باشد . کشوری واقع در رشته کوه های آلپ که اکثر روزهای سال بارانی و برفی می باشد .اتریش کشوری زیبا با فرهنگی غنی و مردمی مهربان و عاری از هرگونه خلق و خوی نژادپرستانه می باشد و از نظرگردشگری هشتمین مقصد گردشگری در اروپا می باشد، به همین دلایل دارای متقاضیان زیادی جهت دریافت ویزای توریستی می باشد . کشور اتریش کشور کوهستان ها می باشد ، کشور جنگل هایی مملو از دریاچه و رودخانه  همچنین دارای مناطق تاریخی و مجسمه هایی بی نظیراست.

ویزای توریستی اتریش و نگاهی بر صنعت گردشگری

ویزای توریستی اتریش همه ساله برای شمار زیادی از گردشگران صادر میگردد . در سال ۲۰۱۶ ورودی گردشگر در این کشور حدود ۲۸ میلیون نفرگزارش گردیده است که این آمار در قیاس با جمعیت خود این کشور عدد فوق العاده ای می باشد و نشان دهنده رشد و توسعه صنعت گردشگری کشور اتریش می باشد . در رتبه بندی جهانی از نظر جذب توریسم ، کشور اتریش در جایگاه ۲۰ ام قرار دارد و در میان کشورهای اروپایی در صنعت توریسم در جایگاه هشتم قرار دارد.

 

انواع ویزای توریستی اتریش عبارتند از:

 •     گردشگری
 •     بازدید از افراد خانواده
 •     شرکت در همایش یا سمینار
 •     تجاری
 •     درمانی

 

گردشگری

اتریش دارای تاریخچه و فرهنگ غنی، مناظر زیبا و سنت های منحصر به فرد است. این کشور به همراه سوئیس به پایتخت ورزش های زمستانی شهرت فراوان دارد. از این رو اتریش همواره برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی خصوصاً اسکی مقصد هیجان انگیزی به شمار می آید، این امر باعث گردیده در فصل زمستان مناطق کوهستانی این کشور مانند تابستان مملو از گردشگر باشد.

بازدید از افراد خانواده       

در صورتی که افراد خانواده شما مقیم کشور اتریش می باشند از شانس بالایی برای دریافت ویزای توریستی این کشور برخوردار هستید. شما می توانید با دریافت دعوتنامه از افراد خانواده خود و تهیه دیگر مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت برای دریافت ویزای توریستی اتریش و سفر به این کشور اقدام نمایید.

شرکت در همایش یا سمینار         

اتریش کشور توسعه یافته و پیشرفته در عرصه های گوناگون می باشد. از این رو پایتخت این کشور شهر وین سالانه میزبان همایش ها و سمینارهای فراوانی در زمینه های مختلف نظیر تجهیزات پزشکی، مدیریت، اقتصاد، مهندسی و … می باشد. افراد متقاضی برای شرکت در اینگونه مراسم به منظور ارتقاء سطح علمی و تخصصی خود با دریافت دعوتنامه از ارگان یا سازمان برگزار کننده می توانند جهت دریافت ویزای توریستی اتریش و سفر به این کشور اقدام نمایید.

 

تجاری

اتریش از استانداردهای بسیار بالایی در زمینه های اقتصادی، رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی برخوردار است. این کشور همواره بین ۲۰ کشور برتر جهان از لحاظ اقتصادی قرار دارد، جنبش های کارگری بسیاری در اتریش وجود دارد که با فعالیت خود تاثیرات قابل توجهی بر سیاست های دولت به نفع کارگران داشته اند.

به واسطه خصوصی سازی بسیاری از نهادهای اقتصادی و اجرایی بسترهای مناسبی جهت انجام فعالیت های تجاری فراهم گردیده، از این رو سالانه افراد بسیاری با اخذ ویزای توریستی اتریش به منظور ارزیابی شرایط برای راه اندازی کسب و کار و بدست آوردن موقعیت های شغلی مناسب به این کشور  سفر می نمایند.

درمانی

اتریش با بهره گیری از تجهیزات و فن آوری مدرن در زمینه ارائه خدمات درمانی و اساتید برجسته پزشکی به عنوان بیمارستان اروپا شناخته شده است. این کشور به همراه آلمان از قدرتمندترین کشورها در رابطه با ارائه خدمات درمانی و پزشکی می باشند. از این رو سالانه بیماران بسیاری از سرتاسر جهان به منظور انجام مراحل درمانی خود با ارائه مدارک پزشکی و تمکن مالی جهت پرداخت هزینه های درمان اقدام به اخذ ویزای توریستی اتریش و سفر به این کشور می نماید.

مراحل اخذ ویزای توریستی اتریش

اولین قدم برای اخذ ویزای توریستی اتریش دریافت وقت سفارت این کشور است. برای انجام این امر می توانید با مراجعه به سایت رسمی سفارت اتریش با تکمیل فرم تقاضای ویزا و پرداخت هزینه مربوطه اقدام نمایید. پس از دریافت وقت سفارت موظف به تهیه و ترجمه مدارک لازم جهت ارائه به سفارت در زمان تعین شده هستید، توجه داشته باشید کلیه مدارک می بایست به زبان آلمانی ترجمه گردد.

 

مدارک لازم

برای اخذ ویزای توریستی اتریش ملزم به ارائه مدارکی هستید که اثبات کند پس از سفر به اتریش و اقامت کوتاه مدت در این کشور قصد برگشت به کشور مبداء را دارید. نوع ویزای درخواستی از سوی شما تعین کننده مدارکی است که در زمان مراجعه حضوری به سفارت می بایست ارائه دهید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی اتریش عبارتند از:

 •     مدارک شناسایی (کارت ملی، شناسنامه)
 •     پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
 •     گواهی شغلی یا تحصیلی
 •     گردش حساب بانکی و تمکن مالی
 •     سند مالکیت (به نام فرد متقاضی)
 •     وضعیت تاهل
 •     رزرو بلیط رفت و برگشت
 •     مدارک اقامتی (واچر هتل)

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • ویزا دانمارک

  ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک ، با توجه به آنکه کشور دانمارک در بخش اسکاندین…
 • ویزا تجاری کانادا

  ویزای تجاری کانادا همه افرادی که می‌خواهند به کشور کانادا سفر کنند، به ویزای توریستی یا مج…
 • اقامت اسپانیا

  تمکن مالی اسپانیا اقامت از طریق تمکن مالی اسپانیا روش محبوب مهاجرتی در سال ۲۰۲۰ در خصوص مه…
مطالب بیشتر از این نویسنده admin2
 • ویزا دانمارک

  ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک ، با توجه به آنکه کشور دانمارک در بخش اسکاندین…
 • ویزا تجاری کانادا

  ویزای تجاری کانادا همه افرادی که می‌خواهند به کشور کانادا سفر کنند، به ویزای توریستی یا مج…
 • اقامت اسپانیا

  تمکن مالی اسپانیا اقامت از طریق تمکن مالی اسپانیا روش محبوب مهاجرتی در سال ۲۰۲۰ در خصوص مه…
بارگذاری بیشتر در مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

ویزا دانمارک

ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک ، با توجه به آنکه کشور دانمارک در بخش اسکاندین…