همه چیز درباره لنکاوی

لنکاوی به خاطر سواحل آفتابی آن، آسمان صاف آبی و شگفتی های طبیعی اش در جهان بسیار معروف است.

لنکاوی یکی از بزرگترین مجمع الجزایری است که در ساحل ایالت کداح و در شمال غربی شبه جزیره ی مالزی قرار دارد.این مجمع الجزیره شامل ۹۹ جزیره است.

لنکاوی با داشتن زیر ساخت و امکانات جهانی که شامل یک فرودگاه بین المللی مدرن، جاده های عالی، تفرجگاه های ساحلی پیشرفته، طیف متنوعی از اقامتگاه ها شامل هتل های ارزان تا اقامت گاه های لوکس، زمین های گلف و مجموعه های تفریحی می شود، یک مقصد چند منظوره در تعطیلات است.

مسافرانی که از راه دریا به اینجا می آیند در اسکله ی اصلی شهر کواه پیاده می شوند.در جنوب جزیره، هتل ها و مراکز خرید فراوانی قرار دارند.یک مجسمه ی بزرگ از عقاب، در میدان معروف ایگل قرار دارد که از خارج از جزیره نیز قابل رویت است.بر طبق افسانه های محلی، نام لنکاوی برگرفته از عقاب یا هلنگ(لنگ) است.

سواحل شگفت انگیز لنکاوی دارای امکانات عالی برای تعطیلات سرگرم کننده است. ساحل تانجونگ روها که در ۲۲ کیلومتری کواه قرار دارد، توسط درختانی محصور شده استو نام آن نیز برگرفته از این علت است. این ساحل پهناور شنی با ارائه دادن آرامشی بی نظیر، مکان مناسبی برای یک پیک نیک عالی است. غروب آفتاب آن در هوای گرگ و میش به همراه پرتو های قرمز و نارنجی، یک منظره واقعا جذابی را ایجاد می کند.

ISLAND

در ساحل غربی لنکاوی، سواحل داتای، کوک، بارائو بای و تنگاه قرار دارد. از زمین های گلف ۱۸ مسیره ی داتای بای لذت ببرید.و توپ های گلفتان را در مقابل منظره ی زیبای لنکاوی به گودال بیندازید.کسانی که می خواهند روزهای خود را در بارائو بای سپری کنند می توانند از اسب سواری لذت ببرند در حالی که دیگر بازدیدکنندگان در ساحل تنگاه در حال سوار شدن بر قایق و گردش به دور جزیره هستند. پارک تلگاهابور واقع در ساحل کوک، یک اقامتگاه لوکس با امکانات فراوان است.

ساحل کنانگ حدودا ۷ کیلومتر از فرودگاه بین المللی لنکاوی فاصله دارد و پیشرفته ترین منطقه ی ساحلی است که دارای هتل های لوکس و کلبه ها و رستوران هاب فراوانی  است.

این ساحل معروف دارای ورزشهای آبی زیادی است که بازدیدکنندگان را سرگرم می کند.

در اطراف این جزیره، اقامت گاه های درجه یک در هتل های مدرن و کلبه های راحت وجود دارد. رستوران ها ، غذاهای بین المللی و محلی متنوعی را به همراه موزیک زنده و محیط پر انرژی  سرو می کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • ویزا دانمارک

  ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک ، با توجه به آنکه کشور دانمارک در بخش اسکاندین…
 • ویزا تجاری کانادا

  ویزای تجاری کانادا همه افرادی که می‌خواهند به کشور کانادا سفر کنند، به ویزای توریستی یا مج…
 • اقامت اسپانیا

  تمکن مالی اسپانیا اقامت از طریق تمکن مالی اسپانیا روش محبوب مهاجرتی در سال ۲۰۲۰ در خصوص مه…
مطالب بیشتر از این نویسنده admin2
 • اخذ پذیرش تحصیلی

  پذیرش تحصیلی در کانادا در مقطع کالج برای تحصیل در مقطع کالج در برخی از رشته ها داشتن مدرک …
 • دیگر نگران سفرهای هوایی با نوزادتان نباشید

  بسیاری از مادران درباره سفر با کودک خود بسیار نگران هستند و جای تعجب هم نیست؛ سفر هوایی می…
 • هتل میراکل

  بررسی اجمالی Miracle Resort Hotel  یک هتل خیره کننده پنج ستاره است که در ساحل واقع شده است…
بارگذاری بیشتر در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

ویزا دانمارک

ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک ، با توجه به آنکه کشور دانمارک در بخش اسکاندین…