خانه مهاجرت شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

18 ثانیه خوانده شده
0
0
106

شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸  و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا را از منابع موثق استخراج نموده و خدمت شما ارائه داده ایم ، در بین راه ها متنوعی که در ذیل آمده شرایطمهاجرت به استرالیا برای افرادی که دارای مهارت هستند و یا شرایط تحصیل دارند و یا امکان سرمایه گذاری و کارآفرینی راه های متفاوتی تعریف گردیده ، حال اگر شما با هر مدرکی به دنبال شرایط مهاجرت به استرالیا هستید می توانید در بخش بندی های مختلف ویزای مورد نظر خود را بسته به شرایط خود انتخاب نمائید . در این مقاله تمامشرایط مهاجرت به استرالیا توضیح داده شده و امید است با خواندن این مقاله در باب شرایط مهاجرت به استرالیا اطلاعات مناسبی به دست آورید .

راه های مهاجرت به استرالیا :

 1. اخذ ویزای تحصیلی استرالیا
 2. ویزای کار استرالیا
 3. ویزای جستجوگر کارskilled worker استرالیا
 4. ویزای ثبت شرکت استرالیا
 5. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا
 6. ویزای خویشاوندان استرالیا
 7. ویزای تولد در استرالیا
 8. ویزای ازدواج در استرالیا

۱ . ویزای تحصیلی استرالیا

شاید برای شما سوالاتی بوجود آمده باشد در زمینه تحصیل در کشور استرالیا پیش آمده باشد به اجمال به آنان خواهیم پرداخت . چند نمونه از سوالاتی که در  این زمینه مطرح می شود به شرح ذیل است…

آیا تحصیل در این کشور رایگان است؟ نحوه دریافت اقامت دائم در کشور استرالیا از طریق تحصیل به شکل است؟ گپ سنی در این کشور وجود دارد؟ مدرک زبان نیاز است؟ زبان تحصیل در این کشور چیست؟ .

 

استرالیا از نظر رنکینگ سومین کشور انگلیسی زباان جهان می باشد که دارای سی و هشت دانشگاه دولتی می باشد . در این کشور نظام آموزشی به نحوی طراحی شده است که در هر سال فقط دو ترم تحصیلی خواهید داشت و ترم تابستانی جهت تسعیل و تسریع در زمان تحصیل شما برنامه ریزی شده است . زمان آغاز ترم تحصیلی در ماه سپتامبر است و شما نهایتا تا اواخر اگوست مهلت جعت ثبت نام دارید . شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا حداقل نیاز به یک مدرک زبان انگلیسی IELTS 6 دارید و لازم است بدانید شما می توانید تا یک ماه پس از پست کردن مدارک ، مدرک زبان خود را تسلیم نمایید .

دوره های SCHOOLS:

در این دوره که برای افراد است که قصد تحصیل در مقاطع زیر دیپلم را دارند می باشد که می توانند دو نفر به عنوان گاردین که معمولا پدر و مادر فرد هستند اجازه حضور در کنار فرزندان خود را تا سن ۱۸ سال خواهند داشت . هزینه تحصیل در این دوره ۱۰۰۰۰ $ الی ۱۸۰۰۰ $ می باشد .

دوره FOUNDATION & DIPLOMA   :

این دوره همان دوره دیپلم در ایران است که دانش آموزان عزیز می توانند با یکسال تحصیل در این دوره ، به مقاطع دانشگاهی راه یابند . هزینه تحصیل در این دوره ۱۵۰۰۰ $ الی ۲۸۰۰۰ $ می باشد . موسسه حقوقی ملک پور  با در دست داشتن اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت و تجربه بالای خود می تواند شما را در تمامی طول مسیر شما را تا رسیدن به هدف قانونی خود همراهی و کمک نماید.

برای افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم دارند باید در دوران دیپلما تحصیل نمایند. برای افرادی که خواهان تحصیل در رشته های پزشکی هستند باید در دوره های دیپلما تحصیل نمایند سپس باید چهار سال در رشته علوم پایه تحصیل نمایند و سپس به شرط قبولی در آزمون دانشگاه می توانند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل نمایند.

مقطع لیسانس :

مقطع لیسانس در کشور استرالیا ۴سال زمان تحصیل به طول می انجامد وهزینه تحصیل ۱۶۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد در این دوره دانشجویان اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارا می باشند که با کارهای پارت تایم می توانید سهمی از مخارج زندگی خود را پوشش دهید.

 

مقطع فوق لیسانس :

در دوره فوق لیسانس دانشجویان در مدت دو سال تحصیل خود می توانند همانند دوره لیسانس می توانند بیست ساعت در هفته کار به صورت پارت تایم انجام دهند . هزینه تحصیل حدود ۲۰۰۰۰$ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد .  هزینه زندگی در کشور استرالیا حدود ۱۰۰۰ $ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد .

 1. ویزای کار استرالیا :

اخذ ویزای کار در تمام کشور ها یکی از سریع ترین راه ها در بحث گرفتن اقامت دائم است . این سخن به این دلیل بیان می شود چون شما به آن کشور مالیات و بیمه می پردازید شما زودتر از سایر ویزا ها به اقامت خواهید رسید .  شایان ذکر است در کشور استرالیا به علت توریست پذیر بودن نفرات زیادی خواهان مهاجرت به این کشور هستند و این باعث خواهد شد زمان طولانی تری نسبت به سایر کشور ها در صف انتظار اخذ ویزا بمانید . و کشور استرالیا قانون عطف ما سبق دارد بر این اساس اگر قانون در مابین پرسه ویزا شدن شما تغیر کند شما باید از ابتدا اغاز و یراساس قوانین جدید پیش خواهید رفت.

شما برای اقدام در ابتدای امر باید مدرک IELTS 6  و یک نامه JOB OFFER به همراه مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی لیسانس را باید دارا  باشید.

 1. ویزای جستجوگر کار SKILL WORKER استرالیا :

ویزای جستجوگر کار در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است . کشور استرالیا چون هجوم سیل زیادی از توریست را دارد به همین خاطر علاوه بر اینکه زمان زیادی را باید صف انتظار باشید و قانون عطف ما سبق دارد ، شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز باشد .

 1. ویزای ثبت شرکت در استرالیا :

اخذ این نوع ویزا منوط به دریافت نامه حمایت دولت منطقه ای یا ایالتی در کشور استرالیا است . لذا باید همراه با این نامه شما تجربه و مهارت لازم در آن زمینه مذکور را دارا باشید .

 

شما برای اخذ این ویزا باید سنی کمتر از ۵۵ سال را علاوه بر داشتن حمایت نامه از ایالت های استرالیا و ارائه تمکن مالی حداقل پانصد هزار دلار استرالیا در حساب داشته باشید .

 

 1. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا :

شما برای اخذ این نوع ویزا باید سن شریفتان کمتر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی ایالات استرالیا ، داشتن حداقل سه سال سابقه مدیریت در مورد مذکور ، داشتن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، کسب مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS 5 و عدم وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازک را داشته باشید.

۶٫ویزای خویشاوندان :

ویزای خویشاوندان در استرالیا برای تمام دوستان و بستگان شما این امکان را محیا می سازد تا بتوانند با  دعوتنامه شما به نزد شما برای مدت محدودی که officer  ویزای شما این مدت را معین می سازد و باید بدانید که تایید ویزای شما و مجوز اخذ ویزای شما در inter view توسط officer visa صادر می گردد . شخصی که برای این نوع tipe ویزا اقدام می نماید باید دارای تمکن مالی خوب ولی مدارکی دال بر تعلق خاطر به کشور خود و عدم قصد ماندن در کشور استرالیا را ارائه دهد .

 

 

۷٫ویزای تولد :

کشور استرالیا تابع خون است یعنی اگر پدر یا مادر نوزاد متولد شده دارای تابعیت کشور استرالیا باشد می تواند برای فرزندان خود در خواست تابعیت کند .

 

۸٫ویزای ازدواج :

ویزای ازدواج به این  گونه است که باید فرد دارای سن حداقل هجده سال و نامزد و همسر خویش ضمانت شود . همسر فرد باید دارای اقامت دائم یا تابعیت استرالیا یا کشور نیوزلند را دارا باشد . لازم به ذکر است فرد متقاضی نیاز به داشتن مدرک زبان خاصی ندارد . لیک فقط باید تا پایان در کنار هم باشند و از همدیگر جدا شوند .

در ارتباط با بهترین شرایط مهاجرت به استرالیا اصلح ترین شخص که می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد یک وکیل مهاجرتی استرالیاست ، همچنین شما می توانید برای اخذ مشاوره های مهاجرتی با دفاتر حقوقی و مهاجرتی در ایران که در زمینه مهاجرت فعالیت قانونی دارند ، شرایط مهاجرت به استرالیا را  جویا شوید .

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را با شرایط مهاجرت به استرالیا  آشنا سازیم اگر چنانچه اطلاعات مقاله فوق برای شما مکفی نبوده است شما میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و همکارش MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکارش در ایران و بلاروس تماس حاصل نموده و از امکان مشاوره رایگان در باب شرایط مهاجرت به استرالیا  و راههای مهاجرت به استرالیا از قبیل سرمایه گذاری در استرالیا ، تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا و راههای دیگر بهره مند گردید .

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • هتل ماریوت گوانجو

  هتل پنج ستاره ماریوت گوانجو (China Hotel, A Marriott Hotel) توسط زمین های سرسبز اطراف دریا…
 • سفر به مشهد

  تا حرف از شهر مشهد به میان می آید اکثر ما به یاد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و زیارت از آن …
 • سفر به بلغارستان

  اگر تفریحات ساحلی را دوست داشته باشید شهر وارنا یکی از جذاب ترین شهرهای ساحلی است که در کن…
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

هتل ماریوت گوانجو

هتل پنج ستاره ماریوت گوانجو (China Hotel, A Marriott Hotel) توسط زمین های سرسبز اطراف دریا…