خانه مهاجرت راههای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

10 ثانیه خوانده شده
0
0
54

روشهای مهاجرت به کانادا

۱٫ روش Express Entry :
بهترین سن بین ۲۰ تا ۲۹ سال هست ولی تا قبل از ۳۵ سالگی هنوز شانس وجود داره. هر چی سنتون بالاتر بره به سمت ۳۵ سالگی، نیازتون به نمره ی آیلتس بالاتر و همچنین فرانسه ی بالاتر و همچنین مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا بیشتر میشه. بعلاوه ی داشتن خواهر یا برادر در کانادا.

۲٫ روش Skilled Trade:
نمره ی زبان بالایی نمی خواد ولی تو مشاغل خاص و محدودی بایستی حداقل لیدر بوده باشید و یکسال سابقه ی کار تمام وقت. نکته ی مورد نیاز اون، داشتن پیشنهاد شغلی حداقل یکسال تمام وقت می باشد.

۳٫ روش Canadian Experience Class:
که مختص کسانی هست که حداقل در سه سال گذشته یکسال تمام وقت در کانادا کار کرده اند.

۴٫ روشهای استانی Nominee Provincial Programs:
که بسته به هر استان متفاوته و در اکثر موارد نیاز به پیشنهاد شغلی داره ولی استانهایی وجود دارند که بدون پیشنهاد شغلی بتوان اقدام کرد. معمولا تا سن ۴۹ سالگی امکان اقدام دارید هر چند بعد از ۳۹ سالگی بسیاری از امتیازهای سن رو از دست خواهید داد. همچنین معمولا با آیلتس ۶ امکان رسیدن به امتیاز مورد نظر رو خواهید داشت. اگر سابقه ی کار مناسب داشته باشید. ولی محدودیت زیادی در تعداد پرونده وجود داره.

۵٫ روش Start up:
که برای کسانی هست که ایده های ناب و کاربردی دارن که ارزش سرمایه گذاری و درآمدر زایی داره و به تایید موسسات منتخبی که کانادا مشخص کرده برسه. در دو روش شما نیاز دارید سرمایه گذاری کنید ولی در روش آخر نیازی به هیچ سرمایه گذاری نیست و اگر ایده شما و طرحتون مورد تایید قرار بگیره دعوتنامه خواهید گرفت.

۶٫ روش self-emplyed:
که مختصص ورزشکاران، هنرمندان و کشاورزان حرفه ای هست. معمولا بایستی عنوانهای در سطح جهانی یا آسیایی یا در بدترین شرایط کشوری داشته باشید. براحتی حتی با دیپلم و آیلتس ۵ به امتیاز مورد نظر میرسید در صورتیکه حداقل ۲ سال پیاپی برای خودتون کار کرده باشید و درآمد مناسب داشته باشید. بایستی علاوه بر اثبات حرفه ای بودن طرح حرفه ای برای آینده و ورود به کانادا ارائه بدید تا در نهایت مورد قبول آفیسر قرار بگیره.

۷٫ روش سرمایه گذاری:
که برای فدرال چیزی حدود یک میلیون و نیم دلار سرمایه نیاز داره ولی برای استانهای دیگه شرایط مختلفی داره که در برخی از اونها در حد ۳۰۰ هزار دلار هم قابل قبول هست.

۸٫ روش خویشاوندی:
که اگر خویشاوندی در کانادا داشته باشید که خودش هیچ فامیل نزدیکی در کانادا نداشته باشه و همچنین هیچ شخص دارای رابطه خونی که بتونه اسپانسر بشه تو ایران نداشته باشه، میتونه اسپانسر شما شه. یا اینکه شما زیر ۱۸ سال و یتیم باشید و هیچ کسی و نداشته باشید و رابطه ی خونی با کسی که میخواد اسپانسر بشه داشته باشید.

۹٫ روش caregivers:
خیلی مراقب تبلیغات این بخش باشید که دیدم برخی از وکلا سوء استفاده میکنن از این موضوع. این روش نیاز به سابقه ی کار کانادایی به عنوان مراقب و پرستار بجه یا کسانی که نیاز جدی پزشکی به مراقبت دارن داره. که حداقل ۲ سال سابقه داشته باشن. و لایسنس لازم رو داشته باشن.

۱۰٫ از طریق پناهندگی که از طریق un در ترکیه معمولا انجام میشه

۱۱٫ از طریق ازدواج

۱۲٫ روش دانشجویی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
  • هتل میراکل

    بررسی اجمالی Miracle Resort Hotel  یک هتل خیره کننده پنج ستاره است که در ساحل واقع شده است…
  • دلایل سفر به گرجستان

    ۸ دلیل برای سفر به گرجستان  ۱. کلمات فارسی در زبان گرجی:به دلیل نزدیکی تاریخ بین ایران و گ…
  • روش تلفظ حروف آژانسی

    روش تلفظ کلمات در آژانس هواپیمایی روش تلفظ حروف انگلیسی روش تلفظ کلمات بر اساس استاندارد I…
مطالب بیشتر از این نویسنده آرتین رایا
بارگذاری بیشتر در مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

هتل میراکل

بررسی اجمالی Miracle Resort Hotel  یک هتل خیره کننده پنج ستاره است که در ساحل واقع شده است…