خانه سرگرمی سبک زندگی چرا به چین سفر کنیم؟؟

چرا به چین سفر کنیم؟؟

0 ثانیه خوانده شده
0
1
34

جاذبه های چین

چین کشوری بزرگ و پر از شگفتی های  طبیعی، جواهر تاریخی و شهرهای پیشرفته است. برای اینکه بتوانید تمام قسمت های این کشور را کشف کنید باید تمام عمر خود را وقت بگذارید. در سفر به چین باید از قبل بدانیم که می خواهیم به کجا برویم و چه کارهایی را در آن انجام دهیم تا در فرصت محدود سفر به درک درستی از زیبایی های این کشور برسیم. می خواهیم از کارهایی بگوییم که حتما باید در این کشور باشکوه انجام دهید، در ادامه با آرتین رایا همراه باشید.

از منطقه رمانتیک هانگ لونگ دیدن کنید

در دیوار بزرگ چین قدم بزنید

دیوار بزرگ چین دیواری است که از فضا هم دیده می شود و قرن هاست که ساخته شده است. این دیوار برای اولین بار در قرن هفتم قبل از میلاد در دوره سلسله مینگ ساخته شد و هم اکنون تبدیل به یکی از بزرگ ترین سازه های نظامی جهان شده است. دیوار بزرگ چین معروف ترین اثر تاریخی چین است و تاریخی دراز و میراثی پربار دارد.

در شهر باستانی فنگهوانگ قایق سواری کنید

شهر باستانی فنگهوانگ در استان هونان قرار دارد و به داشتن طبیعتی باشکوه و کوه های منحصر بفرد تیانمن معروف است.  رسم و رسومات، زبان های قومی قبیله ای، هنر و معماری در این شهر تاریخی نشان دهنده این است که این مکان فرهنگ پرباری دارد.  ساختمان هایی که به شیوه مینگ و کینگ ساخته شده اند به خوبی حفظ شده اند و در لیست میراث یونسکو قرار دارند. فنگهوانگ را اغلب زیباترین شهر چین می دانند به این دلیل که دور آن را طبیعتی حیرت آور احاطه کرده و خانه های تاریخی زیادی دارد.

رودخانه لی

قایق سواری بر رودخانه لی یکی از گردش های موردعلاقه توریست هاست چون بسیار زیبا و شاعرانه است. این رود از شهر گویلین تا یانگشاو ادامه دارد و به داشتن مناظری زیبا که بهترین راه دسترسی به آن ها با قایق است معروف می باشند. این رودخانه محبوب ترن جاذبه منطقه گوانگشی و یکی از بهترین جاذبه های چین است. در این قایق سواری با قسمت های مهمی آشنا می شوید که درباره پیدایش هر کدام از آن ها داستانی طولانی وجود دارد، از بازارها، مغازه ها و شهر قدیمی هم دیدن می کنید.

رنگ های دانکسیا را تجربه کنید

دانکسیا لند فرم یک شگفتی طبیعی واقعی است که در بخش جنوبی چین قرار دارد. غارهای زیادی در زیر سطح این ماسه سنگ های رنگارنگ واقع شده و این محل در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

 • روستای دوقلوها

  روستای ۲ قلوها در ایران روستای شهرآباد ابرقو با دویست و چهل نفر جمعیت به روستای دوقلوهای ا…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • جاذبه های غول پیکر جهان!

  تاکنون در زندگی حس کرده اید که دنیای بسیار کوچکی دارید و از این حس خسته شده باشید؟ رفتن به…
 • کثیف ترین فستیوال های دنیا

  هیچ کس از این فستیوال ها تمیز برنمی گردد! در گوشه و کنار این دنیا فستیوال های عجیبی برگزار…
 • ۱۰ شهر برتر جهان برای زندگی

  بهترین شهر های جهان برای زندگی از دید واحد اطلاعات اکونومیست ۲۰۱۸ که در تازه ترین گزارش خو…
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در سبک زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

جاذبه های غول پیکر جهان!

تاکنون در زندگی حس کرده اید که دنیای بسیار کوچکی دارید و از این حس خسته شده باشید؟ رفتن به…